Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Pravidlá používania Hlasu Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi rubriku HLAS HRÁDOČANA (HH). Vytvára tým priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Pravidlá:

  • HH môžu využívať užívatelia, ktorých príspevky budú spĺňať etické kritériá a dodržiavať zákon o ochrane osobných údajov.
  • Jednotlivé príspevky do HH je potrebné autorizovať menom a priezviskom užívateľa.
  • HH nie je priestorom na reklamné príspevky, príspevky propagujúce podnikateľské aktivity, politické a ideologické názory a propagáciu.
  • Názory užívateľov HH nie sú názormi mesta. Mesto bude na príspevky reagovať v čo najkratšom čase, maximálne do 10 pracovných dní.

 

Hlas Hrádočana

Pridať príspevok
:
:
:


 
pridané 23.11.2017 22:12:05

verejné záchody

Dobrý večer, pán primátor,
už dlhšie ma trápi otázka verejných záchodov v našom meste.
Hanbím sa aj za Vás, keď sa ma niekto opýta, kde by mohol ísť
v našom malebnom mestečku na WC a ja mu musím povedať, že verejné WC " my n e m á m e. "
Neuvažujete zaoberať aj touto otázkou v najbližšej dobe, aby sme sa nemuseli hanbiť, že hygiena je nám cudzia a tí
čo si chcú prezrieť mesto, záchody v prípade potreby nenájdu ?

Eva Špačková


 

Pani Špačková, priestory na verejné WC sú pripravené, je dovedená kanalizácia, voda miestnosť je vykachličkovaná... Je to nad podchodom smerom k železnici. Hľadá sa prevádzkovateľ, v tom je problém, pretože služba je na 24 hodín, nepretržite a je vysoko stratová.
Branislav Tréger

pridané 22.11.2017 10:13:59

Mestsky rozhlas

Dobry den, chcela by som sa spytat na mestsky rozhlas,bola slubena oprava,ale dlhodobo sa nic neopravuje.Dockaju sa obcania vobec niekedy funkcneho rozhlasu? Dakujem za odpoved

Jana


 

Oprava rozhlasu bola uskutočnená v lete.
Ján Kazár

pridané 21.11.2017 14:31:50

Chodník na Vyšné Fabriky

Dobrý deň,
všimol si prosím, niekto zainteresovaný, dvakrát poškodené novovybudované zábradlie a na chodníku spadnutý roztrhnutý napínací drôt od stĺpa osvetlenia pri záhradkárskej osade- na chodníku na Vyšné Fabriky?

Jozef


 

Určite, zábradlie sa rieši ako poistná udalosť s vodičom, ktorý to spravil. Ten drôt súvisí s prebiehajúcimi prácami na rozšírení osvetlenia v tejto oblasti.

Branislav Tréger

pridané 20.11.2017 10:43:26

zateplenie severnej strany KD

Pán primátor,
chcem sa opýtať, či sa plánuje dokončiť zatepľovanie budovy KD zo severnej strany od parku. Ak áno, tak v akom časovom horizonte by to malo byť zrealizované?
M. Bodík


 

Plánuje sa, v návrhu rozpočtu na budúci rok sú na KD vyčlenené prostriedky. Tento návrh podlieha schváleniu MsZ . Ak sa tak stane , tak v priebehu budúceho roku sa tiež v KD vymenia vchody a zrekonštruuje sa zázemie pre účinkujúcich.
Branislav Tréger

pridané 17.11.2017 23:15:19

ocenenie nášmu ochranárovi, filmárovi

Náš rodák, ochranár, ekológ, ale i tvorca jedinečných filmov z prostredia prírody, Erik Baláž, dostal 17. novembra t. r. ocenenie Biela vrana 2017. Ocenenie, ktoré sa v Bratislave symbolicky udeľuje v Deň boja za slobodu a demokraciu, dostal Erik Baláž za vytrvalosť pri získavaní ľudí pre ochranu prírody. Erik Baláž stál na čele záchrany Tichej doliny a Kôprovej doliny pred vyrúbaním po kalamite. Biela vrana je ocenením spoločensky prínosného a odvážneho občianskeho činu. Udeľuje sa ľuďom, ktorí preukázali občiansku odvahu, potlačili osobné záujmy v mene verejného prínosu a mohli pri tom podstúpiť rôzne príkoria alebo zažiť odsúdenie. Tohto roku sa ocenenie Biela vrana odovzdávalo už desiatykrát.
Nášmu rodákovi, spoluobčanovi Erikovi Balážovi, patrí srdečné a úprimné blahoželanie k získaniu tohto celospoločensky významného ocenenia.

martin droppa


 

Vieme o ocenení.K blahoželaniu sa pripájame aj my.
Branislav Tréger

Položky 1-5 z 284

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka