Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Hlas Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi diskusiu HLAS HRÁDOČANA (HH). Účelom HH je vytvoriť priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Ak sa rozhodnete využívať Hlas Hrádočana, pri zadávaní Vášho príspevku Vás požiadame, na základe Vášho súhlasu, o nasledujúce minimálne informácie - Vaše meno a priezvisko. Ďalšie údaje od Vás nevyžadujeme.

Pre efektívnu prácu s webovou stránkou, použiteľnosť aplikácií, formulárov, pre výkonné potreby webového sídla sa zároveň zazmamenávajú:

  •  IP (Internet Protocol) adresa užívateľa Hlasu Hrádočana, pokiaľ má pridelenú IP adresu,
  • dátum a čas, kedy sa zaregistrovaný užívateľ prihlásil cez webové rozhranie.

 

Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov registrovaných občanov v HH sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti

  • keď dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre účely Hlasu Hrádočana,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov.

 

Vaše osobné údaje slúžia len pre účely Hlasu Hrádočana, nie sú poskytované tretím stranám a nie je možné s nimi inak manipulovať.

Vaše osobné údaje uchovávame počas doby poskytovania tejto služby alebo kým nepožiadate o výmaz Vašich príspevkov z Hlasu Hrádočana.


 
Peter Petrek, Hradná 495 pridané 3.7.2019 19:28:26

Vyšetrenie na USG

Dnes , t.j. 3.7.2019, som absolvoval preventívnu prehliadku u MUDr. Iveta Barta. Lekárka, okrem iného, vystavila sprievodný list na RTG vyšetrenie, v ktorom požiadala: "Prosím o USG brucha aj popis" a poslala ma na Polikliniku objednať sa.

Tu som bol dosť prekvapený, keď som bol objednaný až na 26.9.2019. Pomôže takéto veľmi oneskorené vyšetrenie lekárovi riešiť zdravotný problém pacienta a čo je možné zo strany mesta riešiť, aby vyšetrenia mohli byť časovo aktuálnejšie? V čom je problém, nemá Poliklinika pre túto profesiu dosť pracovníkov, alebo dostatočný počet technického zariadenia?

Peter Petrek, Hradná 495


 

Pán Petrek toto je bohužiaľ obraz transformácie slovenského zdravotníctva, jeho hospodárenia a vzťahov so zdravotnými poisťovňami. Nie pacient a jeho potreby, ale zisk je pre poisťovne prvoradý. Váš príspevok pošleme hlavnému doktorovi kraja a budem vo veci interpelovať.

Branislav Tréger

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka