Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Hlas Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi diskusiu HLAS HRÁDOČANA (HH). Účelom HH je vytvoriť priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Ak sa rozhodnete využívať Hlas Hrádočana, pri zadávaní Vášho príspevku Vás požiadame, na základe Vášho súhlasu, o nasledujúce minimálne informácie - Vaše meno a priezvisko. Ďalšie údaje od Vás nevyžadujeme.

Pre efektívnu prácu s webovou stránkou, použiteľnosť aplikácií, formulárov, pre výkonné potreby webového sídla sa zároveň zazmamenávajú:

  •  IP (Internet Protocol) adresa užívateľa Hlasu Hrádočana, pokiaľ má pridelenú IP adresu,
  • dátum a čas, kedy sa zaregistrovaný užívateľ prihlásil cez webové rozhranie.

 

Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov registrovaných občanov v HH sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti

  • keď dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre účely Hlasu Hrádočana,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov.

 

Vaše osobné údaje slúžia len pre účely Hlasu Hrádočana, nie sú poskytované tretím stranám a nie je možné s nimi inak manipulovať.

Vaše osobné údaje uchovávame počas doby poskytovania tejto služby alebo kým nepožiadate o výmaz Vašich príspevkov z Hlasu Hrádočana.


 
martin droppa pridané 3.7.2019 22:35:34

k parkovaniu pred bytovkou

O odstavovaní - parkovaní áut pred prvou bytovkou (zo smeru od mesta) na Vyšných Fabrikách v rozpore s vyhláškou som naostatok písal v príspevku, ktorý bol na Hlas Hrádočana pridaný 23. 6. 2019 o 11:23:14 hod. Samozrejme, nesledujem situáciu pred spomenutou bytovkou denne, minútu čo hodinu a v žiadnom prípade nemám záujem tieto priestupky nahlasovať. Napokon - nič ma do toho nie je, a ak to neprekáža obyvateľom spomenutej bytovky a aj vodičom autobusov, tak mi to môže byť doslova jedno.
Lenže - je tu jedno veľké "ale:" Skutočne sú tí, ktorí to majú kontrolovať a prípadne sankcionovať benevolentní? Ja viem, nemôžu byť vždy všade. Lenže problém je predovšetkým v neukáznených vodičoch a vodičkách. Keby niekto takto odstavil auto dajme tomu v Bratislave, tak ho má do desiatich minút odtiahnuté - a to nestojí okrem pokuty malý peniaz.
Nebudem zámerne písať kedy som pred spomenutou bytovkou opäť videl v rozpore s vyhláškou odstavené autá. To je zbytočné.
Mám ale návrh. Nebolo by možné v dĺžke celej cesty pred bytovkou nastriekať plnú - súvislú žltú čiaru (značka vyznačuje úsek, kde je zakázané zastavenie aj státie)? Samozrejme, bola by doplnená aj zvislým dopravným značením.

martin droppa


 

Ten návrh pôjde do dopravnej komisie na posúdenie a tiež na vyjadrenie a posúdenie na DI PZ.

Branislav Tréger

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka