Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Hlas Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi diskusiu HLAS HRÁDOČANA (HH). Účelom HH je vytvoriť priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Ak sa rozhodnete využívať Hlas Hrádočana, pri zadávaní Vášho príspevku Vás požiadame, na základe Vášho súhlasu, o nasledujúce minimálne informácie - Vaše meno a priezvisko. Ďalšie údaje od Vás nevyžadujeme.

Pre efektívnu prácu s webovou stránkou, použiteľnosť aplikácií, formulárov, pre výkonné potreby webového sídla sa zároveň zazmamenávajú:

  •  IP (Internet Protocol) adresa užívateľa Hlasu Hrádočana, pokiaľ má pridelenú IP adresu,
  • dátum a čas, kedy sa zaregistrovaný užívateľ prihlásil cez webové rozhranie.

 

Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov registrovaných občanov v HH sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti

  • keď dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre účely Hlasu Hrádočana,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov.

 

Vaše osobné údaje slúžia len pre účely Hlasu Hrádočana, nie sú poskytované tretím stranám a nie je možné s nimi inak manipulovať.

Vaše osobné údaje uchovávame počas doby poskytovania tejto služby alebo kým nepožiadate o výmaz Vašich príspevkov z Hlasu Hrádočana.

Mesto Liptovský Hrádok na FB


 
martin droppa pridané 9.7.2019 00:41:59

nápad od susedov

Dobrý deň. V L. Mikuláši som si všimol prehľadné nálepky na stĺpoch verejného osvetlenia - na nálepkách je zreteľné telefónne číslo, na ktoré sa dajú nahlasovať poruchy alebo nefunkčnosť osvetlenia. Myslím si, že je to dobrý nápad, ktorý by sme mohli realizovať aj v L. Hrádku. Napríklad tak, že na každej ulici by boli číslami označené verejné osvetlenia a pod číslom by bola nálepka s telefónnym kontaktom, na ktorý by bolo možné formou hovoru (cez pracovné hodiny), odkazu a sms-kou (cez noc, počas sviatkov a pod.) nahlásiť poruchu alebo nefunkčnosť osvetlenia.
V praxi by to znamenalo označiť číslami všetky stĺpy verejného osvetlenia + ku každému číslu prilepiť nálepku s rovnakým textom.
V prípade poruchy alebo nefunkčnosti konkrétneho verejného osvetlenia by jednoducho na uvedené číslo stačilo poslať sms v tvare, napr.: Sady MRS c 11 alebo Fabriky c 6 a pod. Takýto systém by v podstate odbúral nahlasovanie porúch cez Hlas Hrádočana a pod. a určite by bol časovo rýchlejší aj z pohľadu odstránenia poruchy.

martin droppa


 
  • osvetlenie.jpg

P. Droppa, ako nápad to nie je zlý, ale momentálne prebieha rekonštrukcia verejného osvetlenia a teda aj stĺpov VO. Do budúcnosti určite rátame aj s označovaním každého stĺpa, čo už máme aj v elektronickej podobe očíslované na území celého Liptovského Hrádku. V prípade poruchy, alebo nefunkčnosti stačí miesto nahlásiť na Mestskú políciu, číslo 159.
Pekný deň prajem.

Roman Beňo, OTS

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka