Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Hlas Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi diskusiu HLAS HRÁDOČANA (HH). Účelom HH je vytvoriť priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Ak sa rozhodnete využívať Hlas Hrádočana, pri zadávaní Vášho príspevku Vás požiadame, na základe Vášho súhlasu, o nasledujúce minimálne informácie - Vaše meno a priezvisko. Ďalšie údaje od Vás nevyžadujeme.

Pre efektívnu prácu s webovou stránkou, použiteľnosť aplikácií, formulárov, pre výkonné potreby webového sídla sa zároveň zazmamenávajú:

  •  IP (Internet Protocol) adresa užívateľa Hlasu Hrádočana, pokiaľ má pridelenú IP adresu,
  • dátum a čas, kedy sa zaregistrovaný užívateľ prihlásil cez webové rozhranie.

 

Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov registrovaných občanov v HH sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti

  • keď dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre účely Hlasu Hrádočana,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov.

 

Vaše osobné údaje slúžia len pre účely Hlasu Hrádočana, nie sú poskytované tretím stranám a nie je možné s nimi inak manipulovať.

Vaše osobné údaje uchovávame počas doby poskytovania tejto služby alebo kým nepožiadate o výmaz Vašich príspevkov z Hlasu Hrádočana.

Mesto Liptovský Hrádok na FB


 
Peter Petrek, Hradná 495. pridané 5.8.2019 15:06:08

Vyšetrenie na USG

V Hlase Hrádočana 3.7.2019 ste uviedli, že budete informovať hlavného doktora kraja o časových problémoch s vyšetrením na USG, na našej Poliklinike, kde je čakacia doba až tri mesiace. Takéto oneskorené vyšetrenie znemožňuje ošetrujúcemu lekárovi prijať hneď zodpovedajúcu liečbu a čo viac, pacient musí strpieť svoju nemoc.

Môžete informovať, aká bola reakcie hlavného doktora, či nechal preskúmať príčiny veľmi dlhých čakacích lehôt a aké prijal opatrenia pre zlepšenie uvedeného stavu. Tiež by bolo vhodné uviesť jeho meno a poštovú, resp. e-mailovú adresu.

Peter Petrek, Hradná 495.


 

Regionálne zdravotníctvo má v kompetencii Žilinský samosprávny kraj. Viem, že pán primátor, ako poslanec ŽSK, riešil túto vec, ale výsledok nepoznám. Momentálne je pán primátor na dovolenke.
Ján Kazár

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka