Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Hlas Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi diskusiu HLAS HRÁDOČANA (HH). Účelom HH je vytvoriť priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Ak sa rozhodnete využívať Hlas Hrádočana, pri zadávaní Vášho príspevku Vás požiadame, na základe Vášho súhlasu, o nasledujúce minimálne informácie - Vaše meno a priezvisko. Ďalšie údaje od Vás nevyžadujeme.

Pre efektívnu prácu s webovou stránkou, použiteľnosť aplikácií, formulárov, pre výkonné potreby webového sídla sa zároveň zazmamenávajú:

  •  IP (Internet Protocol) adresa užívateľa Hlasu Hrádočana, pokiaľ má pridelenú IP adresu,
  • dátum a čas, kedy sa zaregistrovaný užívateľ prihlásil cez webové rozhranie.

 

Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov registrovaných občanov v HH sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti

  • keď dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre účely Hlasu Hrádočana,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov.

 

Vaše osobné údaje slúžia len pre účely Hlasu Hrádočana, nie sú poskytované tretím stranám a nie je možné s nimi inak manipulovať.

Vaše osobné údaje uchovávame počas doby poskytovania tejto služby alebo kým nepožiadate o výmaz Vašich príspevkov z Hlasu Hrádočana.

Mesto Liptovský Hrádok na FB


 
Anton Mačej pridané 6.8.2019 23:10:00

ochrana pred hlukom - reakcia.

V mojom predošlom príspevku som citoval VZN v ktorom je uvedené:
2.) Mestský úrad v Liptovskom Hrádku môže udeliť výnimku na príležitostné jednorázove podujatia mimoriadneho charakteru pre právnické aj fyzické osoby.
Chcem zdôrazniť výraz „ mimoriadneho charakteru „. Tak opakovane kladiem otázku, čo radí svadbu medzi podujatia mimoriadneho charakteru? Áno, pre jej priamych aktérov to je mimoriadne podujatie, ale pre občanov ktorí sú vystavení ich snobským manierom za sprievodu pyrotechnickej hitparády to je len ďalší pokazený a otravný deň. Takže sa vytvára precedens, na základe ktorého môžu ďalší žiadatelia argumentovať, prečo jemu áno a mne nie? Pretože L. Hrádku sa takmer každý víkend koná nejaké svadobné podujatie, takže sa máme na čo tešiť ak sa nájdu viacerí takíto žiadatelia.
A ešte mám jeden návrh. Ak sa už nedá odolať žiadosti na takúto hlučnú svetelnú šou, bolo by vhodné o nej informovať občanov prostredníctvom SMS rozhlasu. Alebo mestského audio rozhlasu, ktorý bol podľa vášho vyjadrenia na H.H. z 29.11.2017 vyhradený na oznamy mimoriadneho charakteru.
Prajem pokojný deň.

Anton Mačej


 

Netreba z toho robiť vedu. Sobáše na hrade so sprievodným ohňostrojom sú skôr výnimkou, ako pravidlom.
Ján Kazár

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka