Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Hlas Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi diskusiu HLAS HRÁDOČANA (HH). Účelom HH je vytvoriť priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Ak sa rozhodnete využívať Hlas Hrádočana, pri zadávaní Vášho príspevku Vás požiadame, na základe Vášho súhlasu, o nasledujúce minimálne informácie - Vaše meno a priezvisko. Ďalšie údaje od Vás nevyžadujeme.

Pre efektívnu prácu s webovou stránkou, použiteľnosť aplikácií, formulárov, pre výkonné potreby webového sídla sa zároveň zazmamenávajú:

  •  IP (Internet Protocol) adresa užívateľa Hlasu Hrádočana, pokiaľ má pridelenú IP adresu,
  • dátum a čas, kedy sa zaregistrovaný užívateľ prihlásil cez webové rozhranie.

 

Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov registrovaných občanov v HH sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti

  • keď dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre účely Hlasu Hrádočana,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov.

 

Vaše osobné údaje slúžia len pre účely Hlasu Hrádočana, nie sú poskytované tretím stranám a nie je možné s nimi inak manipulovať.

Vaše osobné údaje uchovávame počas doby poskytovania tejto služby alebo kým nepožiadate o výmaz Vašich príspevkov z Hlasu Hrádočana.

Mesto Liptovský Hrádok na FB


 
martin droppa pridané 12.8.2019 12:01:10

víkend čo víkend plný hluku

Dobrý deň. Opakuje sa to rok čo rok, od skorej jari do neskorej jesene. Zvyčajne sa to začne v sobotu zrána a pokračuje to až do nedele podvečera. Ide o kosenie trávnikov - či už kosačkami alebo vyžínačkami počas víkendov, ale aj o pílenie dreva (motorovými pílami, cirkulárkami). Sú to víkendy, zaplnené zvyčajne neprestajným a intenzívnym hlukom - niekto s kosením, s vyžínaním, s pílením prestane a vzápätí niekto iný začne. To sa systematicky opakuje, a to dlhú dobu, dlhé hodiny a bez prestania.
Pýtam sa, či nie je možné navrhnúť a prijať príslušné vzn-ko, podľa ktorého by bolo v dňoch sobota a nedeľa a v dňoch štátnych sviatkov a v dňoch pracovného pokoja (prípadne v iných výnimočných dňoch) na území mesta L. Hrádok a mestskej čast Dovalovo zakázané používať kosačky, vyžínačky, cirkulárky, motorové píly alebo iné stroje či mechanizmy, ktoré sú nadmieru a intenzívne hlučné.
Ďakujem za odpoveď.

martin droppa


 

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka