Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Hlas Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi diskusiu HLAS HRÁDOČANA (HH). Účelom HH je vytvoriť priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Ak sa rozhodnete využívať Hlas Hrádočana, pri zadávaní Vášho príspevku Vás požiadame, na základe Vášho súhlasu, o nasledujúce minimálne informácie - Vaše meno a priezvisko. Ďalšie údaje od Vás nevyžadujeme.

Pre efektívnu prácu s webovou stránkou, použiteľnosť aplikácií, formulárov, pre výkonné potreby webového sídla sa zároveň zazmamenávajú:

  •  IP (Internet Protocol) adresa užívateľa Hlasu Hrádočana, pokiaľ má pridelenú IP adresu,
  • dátum a čas, kedy sa zaregistrovaný užívateľ prihlásil cez webové rozhranie.

 

Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov registrovaných občanov v HH sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti

  • keď dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre účely Hlasu Hrádočana,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov.

 

Vaše osobné údaje slúžia len pre účely Hlasu Hrádočana, nie sú poskytované tretím stranám a nie je možné s nimi inak manipulovať.

Vaše osobné údaje uchovávame počas doby poskytovania tejto služby alebo kým nepožiadate o výmaz Vašich príspevkov z Hlasu Hrádočana.

Mesto Liptovský Hrádok na FB


 
Ivo Vrbičan pridané 6.9.2019 06:52:37

Zavádzanie a cyklotrasy III

Obdivujem ako politici dokážu hovoriť "Zohnal som peniaze" - ostáva k tomu len dodať populárne "vlastnou hlavou". Zabúdajú na to, že tie peniaze zohnali daňoví poplatníci, ktorým verejná správa svojou kradmou rukou tieto vytiahla z vrecka vo forme rôznych daní a poplatkov. Politici môžu akurát tak hovoriť o tom, ako viac alebo menej užitočne a zmysluplne použili v prospech občanov.
Čo sa týka tých vonkajších determinantov, tak tie determinanty vytvorili politici, medzi ktorých patrí aj primátor. Ak sú determinanty hlúpe, tak sa politici na ne nemajú vyhovárať, ale majú ich zmeniť.
Toľko k peniazom......
K užitočnosti ľadovej plochy pre Dovalovcov len toľko:
Dovalovské deti budú určite skákať dva metre vysoko, že si nemajú v Dovalove v blízkosti domu kde bezpečne zašportovať a zahrať sa, ale si niektoré z nich môžu kúpiť lístok na autobus a ísť na ľad sa trochu šmyknúť. Ja si naopak pamätám časy, keď bol Dovalovec upravený tak, že keď v zime zamrzol, vznikali tam také plochy, kde sa hrali deti z celej dediny, lebo to mali blízko. Naviac ich nikto nebuzeroval, či sú tam na korčuliach, alebo v kapcoch. Lebo pre hru a šport detí je blízkosť k domu a jednoduchosť podmienok tým skutočným "determinantom" či tam pôjdu alebo nie.

Ivo Vrbičan


 

Pán Vrbičan či veríte, alebo nie, nie som politik. Aj preto nie, lebo som v organizácii, ktorá je prísne apolitická. Keby som však chcel byť, mal som na to veľa ponúk. K tomu ostatnému čo píšete. Zoženú sa prostriedky je zle, nezoženú sa tiež je zle. Dá sa deťom možnosť pohybovej realizácie hodná 21 storočia, tiež je to zle.....Osobne v takejto komunikácii nevidím veľký zmysel.

Branislav Tréger

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka