Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hlas Hrádočana

Hlas Hrádočana

Mesto Liptovský Hrádok ponúka ako jednu z foriem komunikácie samosprávy s jej občanmi diskusiu HLAS HRÁDOČANA (HH). Účelom HH je vytvoriť priestor na otázky, názory a pripomienky pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste.

Ak sa rozhodnete využívať Hlas Hrádočana, pri zadávaní Vášho príspevku Vás požiadame, na základe Vášho súhlasu, o nasledujúce minimálne informácie - Vaše meno a priezvisko. Ďalšie údaje od Vás nevyžadujeme.

Pre efektívnu prácu s webovou stránkou, použiteľnosť aplikácií, formulárov, pre výkonné potreby webového sídla sa zároveň zazmamenávajú:

  •  IP (Internet Protocol) adresa užívateľa Hlasu Hrádočana, pokiaľ má pridelenú IP adresu,
  • dátum a čas, kedy sa zaregistrovaný užívateľ prihlásil cez webové rozhranie.

 

Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov registrovaných občanov v HH sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti

  • keď dotknutá osoba vyjadrila súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre účely Hlasu Hrádočana,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme,
  • keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov.

 

Vaše osobné údaje slúžia len pre účely Hlasu Hrádočana, nie sú poskytované tretím stranám a nie je možné s nimi inak manipulovať.

Vaše osobné údaje uchovávame počas doby poskytovania tejto služby alebo kým nepožiadate o výmaz Vašich príspevkov z Hlasu Hrádočana.

Mesto Liptovský Hrádok na FB


 
Ivo Vrbičan pridané 6.9.2019 13:15:26

Zavádzanie a cyklotrasy IV

Politikom sa človek stáva v ten moment, keď prvý krát kandiduje. To len na okraj. Peniaze politici ani primátori, ktorí si myslia že nie sú politici nezháňajú, lebo peniaze zháňajú daňoví poplatníci, ktorým ich politici zoberú a potom sa o ne šklbú. Niektorému sa podarí ušklbnúť si viac, niektorému menej. Pointa ale stále zostáva nie v tom, koľko ich ušklbnú, ale v tom, ako užitočne pre tých daňových poplatníkov ich použijú. Daňovému poplatníkovi je v princípe jedno, či sa peniaze neužitočne premrhajú v Hrádku alebo vo Važci. Ale daňovému poplatníkovi nie je jedno, či sa použijú užitočne alebo neužitočne a či z tých peňazí majú úžitok všetci alebo len niektorí..... Lebo aj tým, že si niektorý primátor ušklbne viac a minie to nezmyselne, tak tie prachy možno chýbajú nejakému starostovi, ktorý by za ne spravil užitočnú vec.
Ja nikdy neposudzujem vedenie mesta podľa toho, koľko si trhne z verejných zdrojov, ale ako zmysluplne s tými zdrojmi naloží.

Ivo Vrbičan


 

P- 8:00-11:00, 12:00-15:00
U- 7:30-11:00, 12:00-14:30
S- 8:00-11:00, 12:00-16:30
Š- 7:30-11:00, 12:00-14:30
P- 8:00-11:00, 12:00-14:00

webygroup
ÚvodÚvodná stránka