Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Medzinárodný deň žien sme si pripomenuli aj v Liptovskom HrádkuVytlačiť
 

Medzinárodný deň žien sme si pripomenuli aj v Liptovskom Hrádku. Stalo sa tak na tradičnom Koncerte k sviatku žien, ktorý pripravila Základná umelecká škola (ZUŠ) v Liptovskom Hrádku v divadelnej sále Domu kultúry vo štvrtok 8. marca 2018 podvečer.

V úvode prítomných privítala riaditeľka ZUŠ Bronislava Majerčíková, ženám všetko najlepšie k ich sviatku zablahoželal aj primátor Liptovského Hrádku Branislav Tréger. Potom už pódium patrilo 21 vystúpeniam, ktoré odštartoval Detský folklórny súbory Cindruška. Potlesk bol zaslúženou odmenou aj pre vystúpenia speváckeho zboru Lúč, flautového súboru, tanečného odboru či husľového komorného orchestra.

Koncert mali scenáristicky pod palcom Alena Laučíková a Dana Orgovánová. Účinkujúcich žiakov ZUŠ pripravili ich pedagógovia Elena Jurenová, Zlatica Jurišová, Simona Petričková, Bronislava Majerčíková, Mária Pitoňáková, Robert Orgován, Katarína Vernarecová, Alena Laučíková, Dana Orgovánová, Tamara Plešková a Jana Plachtinská.

„Ďakujeme pedagógom ZUŠ-ky a ich žiakom za skutočne vydarený koncert. Svoj talent a umenie predviedli v plnej paráde. Verím, že nielen ženy si tradičný koncert užili a prispel k peknej oslave Medzinárodného dňa žien,“ skonštatoval primátor Liptovského Hrádku Branislav Tréger.


 

Zverejnené 9.3.2018 -jka-


 

dnes je: 23.9.2018

meniny má: Zdenka

ďalšie dni

Sobota 29.9.
Lekáreň Pharmacia
Pri železnici 1737,
033 01 Liptovský Hrádok
044/5209 427
  • Sobota136graphic-icon
  • Nedeľa135graphic-icon
  • Pondelok91graphic-icon
webygroup
ÚvodÚvodná stránka